Oferta ubezpieczenia

Szeroka oferta ubezpieczeń dopasowanych do Twoich potrzeb. Sprawdź i porównaj najlepsze ubezpieczenia.

SAMOCHÓD

Pieniądze oraz pomoc w razie kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu

Podróż

Wsparcie po wypadku i w chorobie podczas wyjazdów turystycznych za granicą.

DOM

Pomoc finansowa za zniszczenie budynku, uszkodzenie wyposażenia lub kradzież.

Szukasz najlepszego ubezpieczenia?

Jak to działa?

Wypełnij formularz na naszej stronie

Skontaktujemy się z Tobą jeszcze tego samego dnia w celu poznania potrzeb

Znajdziemy i dopasujemy do Twoich preferencji najlepszą ofertę na rynku

O NASZEJ FIrMIE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli rzetelnie oraz fachowo obsługiwani. Klient u nas może liczyć na dobór najlepszej oferty ubezpieczeniowej na rynku.

Profesjonalizm

Nasza firma składa się z kompetentnych oraz fachowych ekspertów ds. ubezpieczeń. Stale dążymy do osiągania jak najlepszych wyników, dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z najlepszych ofert ubezpieczeniowych na rynku. Aktywnie śledzimy branżę ubezpieczeniową I wdrażamy ulepszenia do dynamicznie zmieniającego się rynku. Wszystko dla poprawy komfortu naszych Klientów.

Otwartość i szczerość

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, pełni pasji oraz wyrozumiałości. Zawsze jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły oraz rozmowę z Klientem. Uwielbiamy wyszukiwać oferty, idealnie dopasowane do preferencji oraz potrzeb naszych Klientów.

Dyspozycyjność

Klienci, którzy wypełnią formularz na naszej stronie, mogą liczyć na otrzymanie konkretnej oferty, jeszcze tego samego dnia. Działamy ekspresowo, a przy tym profesjonalnie.

SZACUNEK

Szanujemy naszych Klientów i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Zawsze przygotowujemy oferty dopasowane do potrzeb naszych klientów, ponieważ satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Wypełnij formularz na naszej stronie i przekonaj się o naszym profesjonalizmie.

NASI KLIENCI O NAS

PORADY UBEZPIECZENIOWE

nasz agent ubezpieczeniowy

Nasz specjalista od ponad roku regularnie dzieli się ze swoimi czytelnikami wskazówkami dotyczącymi ochrony finansowej majątku, zdrowia oraz ubezpieczeniami OC w komunikacji. 

ubezpieczenie obraz 1

Wypowiedzenie umowy oc

Chcesz zmienić firmę ubezpieczeniową i planujesz wypowiedzieć umowę OC? Radzimy krok po kroku jak to zrobić, aby bez przeszkód złożyć wypowiedzenie.

ubezpiecznie firmy budowlanej

Ubezpieczenie firmy na co zwrócić uwagę

Każda firma ma specyficzne, indywidualne potrzeby ubezpieczenia. W tym miejscu należy szczególną uwagę zwrócić na zakres OC.

ubezpieczenie domu obraz 5

Ubezpieczenie mieszkania od zalania

Czy tradycyjne ubezpieczenie mieszkania chroni Cię przed skutkami zalania? Kiedy ubezpieczyciel zrekompensuje wszystkie poniesione straty? Dowiedz się w naszym wpisie.

Skontaktuj się z nami

  • +48 512 160 813
NASI PARTNERZY

ul. Spokojna 9
05-155 Leoncin
Powiat Nowodworski

t. +48 512 160 813 
e. biuro@prywatnydoradca.pl
NIP. 531-159-64-11