KONTAKT


BIURO:

Wrocławska 10G
01-493 Warszawa
tel: 507 508 538

adres e-mail:
r.dominiak@prywatnydoradca.pl

KURSY WALUT


Notowanie NBP z 2019-04-19
kod
skup
sprzedaż
USD
3,7660
3,8420
EUR
4,2367
4,3223
CHF
3,7178
3,7930
GBP
4,9031
5,0021
CZK
0,1649
0,1683

CZAS NA ŚWIECIE


Polska -
Warszawa
USA -
Nowy York
Chiny -
Pekin
Rosja -
Moskwa
Japonia -
Tokio
Leasing to jeden z kluczowych produktów, jakie oferuje moja firma. Współpracuję z licznymi firmami
czytaj więcej
Podatnicy wiedzą, że im szybciej rozliczą się z fiskusem i złożą deklarację podatkową, tym szybciej uzyskają
czytaj więcej
Jak wynika z trzeciego już badania assistance Europ Assistance Polska coraz więcej Polaków postrzega usługi
czytaj więcej
 

O MNIE

Jestem doradcą finansowym, działającym w branży od 5 lat. Swoją karierę rozpoczynałem w Open Finance –  duża ilość szkoleń wdrażających i doświadczone osoby, które je przeprowadzały, dały mi doskonałe podstawy do tego, aby dalej rozwijać się w tej dziedzinie. Już podczas pierwszych tygodni pracy wiedziałem, że finanse są tym, czym będę się zajmował, bo daje mi to mnóstwo satysfakcji i spełnienia.

Następnie, z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i pełną determinacją, postawiłem swoje pierwsze kroki jako doradca kredytowy w HSBC Credit. Tam z kolei, moi przełożeni nauczyli mnie wszystkiego, co sami wiedzieli na temat produktów kredytowych.

Cieszę się, że miałem możliwość zdobycia doświadczenia w tak dużych, znanych firmach i uczyłem się od najlepszych. Teraz, jako samodzielny, niezależny specjalista od leasingów, kredytów i inwestycji, korzystam ze zdobytej wiedzy, po to, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania swoich  klientów. Mimo sukcesów nie osiadam na laurach – wciąż się uczę i mam na uwadze doświadczenia osób i instytucji, z którymi współpracuję. W zamian za to, każdego dnia jestem coraz bardziej skuteczny. Cały ten wysiłek i zaangażowanie wynagradzają mi ludzie, którzy są zadowoleni z moich usług i chętnie polecają mnie swoim bliskim i znajomym.

W życiu kieruję się mottem: „Jeśli chcesz – szukasz sposobu, jeśli nie chcesz – szukasz powodu” – ktoś powiedział mi to zdanie bardzo dawno temu i od tamtej pory zawsze staram się szukać „sposobu”, dlatego Dobrze radzę! Zawsze!, ale nie wierzcie mi na słowo – sprawdźcie sami:)